Sydney van der Post, Linnaeus University, Zweden

Reiskosten ivm masteronderzoek in Tanzania genaamd ‘Gender Mainstreaming in Smart City Development – An Analysis of the Team Europe Initiative ‘Green and Smart Cities SASA!’ in Tanzania’.

In het kader van groeiende urbanisatie, wordt de ontwikkeling van smart cities steeds belangrijker voor een inclusieve, klimaatbestendige en toekomstbestendige wereld. Onderzoek binnen urban studies heeft herhaaldelijk aangetoond dat urbanisatie vaak gepaard gaat met groeiende ongelijkheden en dat vrouwen in grote steden een minder goede toegang hebben tot transport en zich onveiliger voelen en daardoor meer afstand voelen tot hun werk en sociale leven. Om dit tegen te gaan, is een goede en inclusieve stadsplanning van groot belang. Omdat deze nexus binnen het veld van smart cities nauwelijks is onderzocht, zal deze studie zich focussen op genderinclusiviteit binnen de stadsplanning steden in Tanzania die in de komende jaren getransformeerd zullen worden in smart cities.

Meer subsidies

Surabhi Khandelwal, TU Delft

Reiskosten naar Mumbai, India, voor masteronderzoek naar overstromingen… Read More

Robin Zwartsenberg, TU Delft

Reiskosten tbv masteronderzoek ‘Beyond H20; water-based landscape architecture in Nusantara’. De Indonesische regering streeft ernaar dat de… Read More

Marcel van Engelen, Amsterdam

Publicatie met als werktitel ‘De transformatie van Amsterdam’… Read More

nai010 uitgevers, Rotterdam

Publiekspublicatie van het promotie-onderzoek ‘Spaces of Culture’… Read More
bekijk alle subsidies