Sydney van der Post, Linnaeus University, Zweden

Reiskosten ivm masteronderzoek in Tanzania genaamd ‘Gender Mainstreaming in Smart City Development – An Analysis of the Team Europe Initiative ‘Green and Smart Cities SASA!’ in Tanzania’.

In het kader van groeiende urbanisatie, wordt de ontwikkeling van smart cities steeds belangrijker voor een inclusieve, klimaatbestendige en toekomstbestendige wereld. Onderzoek binnen urban studies heeft herhaaldelijk aangetoond dat urbanisatie vaak gepaard gaat met groeiende ongelijkheden en dat vrouwen in grote steden een minder goede toegang hebben tot transport en zich onveiliger voelen en daardoor meer afstand voelen tot hun werk en sociale leven. Om dit tegen te gaan, is een goede en inclusieve stadsplanning van groot belang. Omdat deze nexus binnen het veld van smart cities nauwelijks is onderzocht, zal deze studie zich focussen op genderinclusiviteit binnen de stadsplanning steden in Tanzania die in de komende jaren getransformeerd zullen worden in smart cities.

Meer subsidies

Stichting Ideas on Paper

Project ‘Groot-Amsterdam > metropool in ontwikkeling’. Read More

Stichting Beeldende Bouwkunst, Den Haag

Het boek ‘Op de bres voor architectonische kwaliteit. Rainer Bullhorst en het veranderend stadsbeeld van Den Haag’,… Read More

Roger Marín, TU Delft

Reiskosten tbv masteronderzoek met als doel te onderzoeken hoe ‘rewilding’ kan worden ingezet als ruimtelijke ontwerpstrategie om… Read More

Ninad Sanjay Sansare, TU Delft

Reiskosten masteronderzoek in Urbanism, naar Kasjmir, India… Read More
bekijk alle subsidies