Shinnosuke Wasswa, TU Delft

Reiskosten ivm masteronderzoek met als titel ‘(re)framing narratives: leveraging storytelling for a just forest economy in Kampala’s city region’.

Hoewel commerciële boomplantages proberen te voldoen aan de toenemende vraag naar bouwmateriaal en brandstof in het snel verstedelijkende Kampala, hebben ze nadelige sociaal-culturele en ecologische gevolgen gehad voor de stad en de omliggende gebieden. De toename van commerciële bosplantages, bestaande uit overwegend uitheemse boomsoorten, verergert de onherstelbare decimering van de biodiversiteit, het ongerechtvaardigde verlies van het levensonderhoud van mensen en de culturele vervreemding , vooral in landelijke gebieden waar boomplantages alomtegenwoordig zijn geworden. Het hoofddoel van de studie is om een ​​lokaal verhaal te ontwikkelen op basis van het vertellen van verhalen en het ‘anders weten’ (Ortiz, 2022), om een ​​rechtvaardige boseconomie voor te stellen in de stadsregio van Kampala.

Meer subsidies

Stichting Brugwachtershuisjes, Dordrecht

Publicatie ‘Kleine huisjes, grote kansen’ over 10 jaar herbestemmen van brugwachtershuisjes. De stichting Brugwachtershuisjes zet zich al… Read More

H+N+S Landschapsarchitecten BV, Amersfoort

Tentoonstellingsbijdrage aan de IUA 2026 in Barcelona waaronder het maken van simulaties en animaties van het project:… Read More

Cooperatie TAAK / James Beckett |Gerealiseerd

Project ‘Palace Ruin’ op de zuidas van Amsterdam… Read More
bekijk alle subsidies